.:СПІЛКА ПРОЄВРОПЕЙСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:. - RES PUBLICA - ЄВРОКЛУБЄВРОКЛУБ
Меню сайту

Розділи новин
Актуально [2]
Європейська інтеграція [39]
Україна-НАТО [10]
Анонси подій [9]
Діяльність НУО [11]
Освіта. Навчання [51]
Болонський процес [0]
Політикум [0]
Громада та влада [37]
Грантові програми, конкурси [2]
Законодавство [0]
Аналітика [0]
Погляд. Версії [0]
Різне [23]

Календар новин
«   Травень 2014   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Поговоримо!
200

Наше опитування
Чи повинна Україна бути частиною ЄС?
Усього відповідей: 103Сьогодні: іменинників немає
 
 
Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Гість · RSS
31.05.2014, 11:40

 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЄВРОКЛУБ"

  Чернігівська міська громадська організація "Євроклуб" була створена 18 грудня 2003 року як організація, що має за мету здійснення освітньої діяльності, сприяння поширенню правових знань та підвищенню правової культури, сприяння процесам європейської та євроатлантичної інтеграції України, пропаганду демократичних і загальнолюдських цінностей, здійснення діяльності, що спрямована на виховання громадян об'єднаної Європи. 

Завдання Організації:

- сприяння підвищенню правової культури та правових знань;

- проведення інформаційної роботи;

- сприяння процесам європейської інтеграції в Україні та промоції демократичних і загальнолюдських цінностей, спрямованих на виховання громадян об'єднаної Європи;

- поширення серед громадян України інформації про ЄС та НАТО;

- допомога навчальним закладам в отриманні та поширенні інформації про ЄС та НАТО;

За період свого існування ЧМГО "Євроклуб" успішно започаткувала та проводить щорічне святкування Днів Європи в Чернігові разом з партнерами, серед яких були ЧММГО "МІЦ" (2004 рік), ЧММГО "МІЦ", БФ "Новий Чернігів", Відділ у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради (2005 рік), Управління внутрішньої політики ОДА, Центр "Доброчин", МОЦАрт (2006 рік), Управління внутрішньої політики ОДА, МОЦАрт (2007 рік), Відділ у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради, Управління внутрішньої політики ОДА, МОЦАрт (2008 рік), Відділ у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради, Управління внутрішньої політики ОДА, Міжнародний фонд "Відродження", ЧММГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень", ГО „Український просвітницький інститут”, ЧММГО „Жменя”, євроклуби області (2009 рік).

У 2006-2007 рр. ЧМГО "Євроклуб" як партнер ЧММГО "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень" реалізувала частину проекту "Громадська оцінка реалізації в Чернігівській області державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції", що проходив при підтримці Міжнародного Фонду "Відродження". У рамках цього проекту було проведено ряд "круглих столів" та засідання прес-клубу, на яких учасники обговорили нагальні проблеми євроатлантичної інтеграції України. Було видано та розповсюджено брошуру та спецвипуск журналу "Чернігівський монітор", які сприяли поширенню інформації про регіональний аспект євроатлантичної інтеграції.

З червня 2007 року "Євроклуб" почав реалізацію проекту "Європейський інформаційний куточок", що реалізується спільно з ЧММГО "Міський молодіжний центр "Жменя" за інформаційної підтримки "Чернігівського монітору". Мета заходів в рамках проекту - поширювати інформаційні матеріали в школах міста,   щоб школярі та вчителі більше дізнавались про Європейський Союз та його стосунки з Україною.

У вересні-жовтні 2007 року ЧМГО „Євроклуб” реалізував проект „Організація проведення тренінгів з питань європейської інтеграції для підвищення фахового рівня учителів сільських шкіл” в рамках програми малих грантів, організованої ГО Центр „Доброчин” за фінансової підтримки Фонду Стефана Баторія. В результаті проекту понад 60 вчителів, заступників директорів та директорів сільських шкіл двох районів Чернігівської області отримали не заангажовану інформацію про ЄС та комплекти матеріалів для власних європейських куточків.

З жовтня 2007 подібна програма реалізовується в інших районах області в партнерстві з ЧММГО „Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” за підтримки фонду „Відродження”.

В травні 2008 року в рамках святкування Днів Європи в Україні ЧМГО „Євроклуб” разом з ЧММГО „Жменя” та шкільним євроклубом „Єдність” ліцею №22 м. Чернігова провели інформаційно-просвітницькі акції в школах міста Чернігова в рамках програми „Європейська весна в Чернігові”, що була реалізована за підтримки Відділу в справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради. Під час заходів молодші школярі ознайомились з правами дитини, отримали буклети про   права дитини та їх захист, весело, цікаво та змістовно провели час разом з волонтерами   євроклубу „Єдність” – учнями ліцею №22.

18 квітня 2008 року була проведена перша науково-практична конференція „Україна європейська: сучасні тенденції та перспективи” разом з Чернігівською філією ПВНЗ "Європейський університет". Конференція відбулась за підтримки БФ "Європа". А 15 травня 2009 року відбулась друга конференція. У їх роботі взяло участь понад 120 науковців, аспірантів, студентів та активістів громадських організацій з більшості областей України. За результатами роботи конференцій видрукувано збірники матеріалів.

З вересня 2008 року по червень 2009 року за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” було реалізовано проект „Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області” у партнерстві з ЧММГО „Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень”, ГО „Український просвітницький інститут”, ЧММГО „Жменя”, порталами „Чернігівський монітор”, „Res Publica” та „Європейська Україна”. Під час реалізації проведено один тренінг в Чернігові для керівників шкільних євроклубів та три тренінги в районах для керівників євроклубів з метою обміну досвідом та поширення кращих практик спілкування євроклубів між собою. Було видрукувано "Методичний збірник активіста шкільного євроклубу", в якому розміщено поради євроклубівцям-початківцям та методичні розробки заходів провідних євроклубів Чернігівської області. Також проведено спільні заходи ЧМГО „Євроклуб” та шкільних євроклубів в рамках святкування Днів Європи в Україні в травні 2009 року.

В травні 2009 року разом з євроклубом "Єдність" ліцею №22 та ЧММГО "Жменя" було організовано та проведено творчий фестиваль шкільних євроклубів, під час якого кожен євроклуб представляв певну країну Європи за допомогою презентації її мистецтва, вбрання, кухні, визначних місць, театру тощо. Фестиваль зібрав понад 1 000 відвідувачів. Підтримка Фестивалю була надана Представництвом Єврокомісії в Україні.

   В липні 2009 року ЧМГО „Євроклуб” разом з ЧММГО „Жменя” за підтримки Центру АХАЛАР за кошти Союзу благодійників провели "Літню волонтерську школу". Партнерами школи виступили Чернігівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Чернігівська обласна організація ВМГО "Народний альянс молоді", Чернігівська філія   ПВНЗ "Європейський університет". Школа у форматі літнього табору пройшла в з аміському центрі відпочинку "Сосновий Бір". Учасники школи мали змогу взяти участь в інтерактивних іграх, спортивних змаганнях, театральній постановці, краєзнавчих та екологічних презентаціях тощо. Участь у школі взяли активісти громадських організацій, студенти та викладачі ВНЗ та шкіл, що працюють у сферах волонтерства, краєзнавчої роботи, екології, туризму. Мета школи – підняття престижу волонтерської діяльності, поглиблення знань з краєзнавчої роботи, україністики та екологічне виховання. В кінці липня учасники школи провели майстер-класи разом з тренерами для всіх бажаючих в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, та отримали сертифікати, що підтверджують участь в школі.

 

Запрошуємо до співпраці євроклуби Чернігівської області.

 

З усіх питань звертатись до:

Ткача Юрія Володимировича – керівник організації (050-54-889-54)

та Сенюк Оксани Володимирівни – виконавчий секретар (050-768-7-009)

Наші контакти:

14035, м. Чернігів - 35, а/с №2
тел. CDMA 0462-610-803
ел. пошта: euroclubchernihiv@yahoo.co.uk

 
        
Створити сайт безкоштовно

 


Reliance phone cards 
Освітній портал Європейська Україна - Український Просвітницький Інститут Чернігів стародавній Управління культури і туризму Чернігівської ОДА Веб-камери. Чернігів

Чернігівський Монітор