Подолаймо молодіжне безробіття разом! - 12 Липня 2010 - .:СПІЛКА ПРОЄВРОПЕЙСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:. - RES PUBLICA 
Меню сайту

Розділи новин
Актуально [2]
Європейська інтеграція [39]
Україна-НАТО [10]
Анонси подій [9]
Діяльність НУО [11]
Освіта. Навчання [51]
Болонський процес [0]
Політикум [0]
Громада та влада [37]
Грантові програми, конкурси [2]
Законодавство [0]
Аналітика [0]
Погляд. Версії [0]
Різне [23]

Календар новин
«   Липень 2010   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Поговоримо!
200

Наше опитування
Чи повинна Україна бути частиною ЄС?
Усього відповідей: 103Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Вітаю Вас, Гість · RSS 31.05.2014, 12:26

 
Головна » 2010 » Липень » 12 » Подолаймо молодіжне безробіття разом!

Подолаймо молодіжне безробіття разом!
16:09
З початку цього року громадська організація «Молодіжна альтернатива» спільно з партнерами з практично усіх регіонів України проводила дослідження проблеми молодіжного безробіття та розвитку молодіжного підприємництва. В Чернігові партнером виступала ЧММГО «Молодіжний інформаційний центр».
Спільно було проведено фокус-групові дослідження серед представників студентства, підприємців, громадських організацій, депутатів рад різних рівнів, представників органів місцевого самоврядування та влади.
Організатори ставили собі за мету:
- визначити основні проблеми працевлаштування молоді, пошуку першого робочого місця, молодіжного безробіття, розвитку молодіжного підприємництва у кожному з регіонів, отримати соціологічні дані з цих питань;
- визначити шляхи вирішення проблеми (покращення ситуації на місцевому рівні) для того щоб в подальшому ці пропозиції увійшли до програм молодіжного розвитку, програм розвитку молодіжного підприємництва в регіоні, програм боротьби із молодіжним безробіттям, доктрин молодіжної політики (або інших), та з можливістю внесення коректив у місцеві бюджети в питання підтримки підприємницьких ініціатив.
Основним завданням дослідження було:
– структурування та класифікація існуючих проблем, які виникли в молодіжному середовищі в результаті економічної кризи;
- наявності ініціатив місцевої влади, спрямованих на вирішення питань молодіжного безробіття та молодіжного підприємництва;
- віднаходження прикладів плідної співпраці влади і громади\бізнесу, у вищеозачених питаннях;
- з’ясування рівня обізнаності молоді, бізнесу, представників місцевої влади, органів місцевого самоврядування з міжнародним та вітчизняним законодавством, нормативно-правовими документами в сфері боротьби з молодіжним безробіттям та молодіжним підприємництвом;
- окреслення заходів, ужиття яких могло би сприяти зняттю напруження в цій сфері на рівні громад;
- визначення механізмів реалізації програми боротьби з молодіжним безробіттям та підприємництвом.
14 квітня в Чернігові відбулося обговорення проблеми боротьби з молодіжним безробіттям та розвитку молодіжного підприємництва. До участі в круглому столі були запрошені представники влади, податкової інспекції, обласного центру зайнятості, громадських організацій, студенти, представники мас-медіа.
Круглий стіл пройшов в рамках проекту розробки Програму (Доктрину) боротьби з молодіжним безробіттям та розвитку молодіжного підприємництва, яку було сформовано на основі результатів фокус-групових досліджень, що проводилися відбувалося на початку цього року в Чернігові, Донецьку, Львові, Сімферополі та Харкові.
Обговорюючи Програму (Доктрину) боротьби з молодіжним безробіттям та розвитку молодіжного підприємництва, учасники круглого столу висловилися про її підтримку, оскільки вона є актуальною та охоплює ті проблеми, з якими стикається молодь сьогодні і шукаючи робоче місце, і створюючи власний бізнес.
На сьогодні «Концепція програми сприяння розвитку молодіжного підприємництва та подолання молодіжного безробіття» представлена в електронному вигляді, а у серпні планується презентація її у друкованому вигляді.

Джерело: ЧММГО «Молодіжний інформаційний центр»

Категорія: Діяльність НУО | Переглядів: 1183 | Додав: george | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Створити сайт безкоштовно